YesTicaret Nedir ki?

Her İhtiyaca Cevap Veren Esnek Bir E-Ticaret Yazılımıdır

YesTicaret 2011 yılından beri geliştirilen, bu geliştirilme esnasında tamamen proje bağımsız üretilmiş, böylelikle her yapıya kolaylıkla uyum sağlayabilen bir e-ticaret yazılımıdır. E-ticaret üzerine akademik olarak da çalışan ekip yazılımı teslim edip sizi terketmez, sizinle birlikte büyümeyi hedefler.

Özel Konsept ve Tasarım İle Fark Yaratın
Sektörüne yazılım, görsellik, yapı olarak yenilik getirmeyi hedefleyen projeler için biçilmiş kaftandır. Zira kaynak kodları ayrıştırılarak özelleştirilebilir. Gelişmiş yapısı sayesinde istenildiği takdirde ödeme, kayıt, giriş sayfaları dilendiği şekilde tasarlanabilir, geliştirilebilir.
Bağımsız Altyapı İle Büyümeye Hazır Olun
Paket sistemlerin en büyük handikapı ortak havuzlardır. Bu sebeple bir siteye binen yük tüm sitelerde hissedilir. Bunun dışında siteniz büyümeye başladığında yavaş yavaş bağımsız hareket etmesi gerekebilir. Bu durumda ya da bu durum oluşmadan yapılacak anlaşma ile e-ticaret projeleri ortak havuzdan koparılarak bağımsız sunuculara taşınabilir.
Yazılım Ekibiniz Yanınızda İse Büyüme Problem Değil
Hazır paketlerimiz dışındaki e-ticaret projeleri premium olarak adlandırılıp ihtiyaç doğrultusunda geliştirilerek hazır hale getirilirler. E-ticaret sitesi aktif olduktan sonra orada bırakılmaz, fazlara ayrılarak

Sıradışı Paketlere Hazır Olun

YesTicaret premium e-ticaret hizmetlerinin yanında alışılagelmiş paketlerin çok ötesinde paketler ile internet girişimcilerine hizmet vermektedir. Bu paketlerin ilgili olan "Tek Ürün" 2013 ile birlikte satışa sunulmuştur. Önümüzdeki günlerde diğer e-ticaret modellerine özel paketlerimizi de sunacağız.